BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

barcelona via london.

jau beveik savaitė prabėgo nuo grįžimo iš šaunios kelionės į barseloną per londoną.
pirmiausia reikia atsakyti į praeitame įraše iškeltus klausimus:

k: ar veiks lėktuve gps'as?
a: veikia! ir štai įrodymai paveikslėliuose

tiesa, veikia su išlygomis, nes lėktuvo korpusas, matyt, pakankamai gerai ekranuoja palydovų signalus, todėl pageidautina sėdėti prie lango ir laikyti gps'ą prikišus prie pastarojo, bet vis dėlto jis veikia!

k: ar pavyks rasti užsienietiškų lobių?
a: deja, nepavyko. ne tiek dėl to, kad nesisekė ieškoti (aktyviai ieškojom tik vieno), tiesiog nelabai buvo laiko ir jėgų ieškot - buvo daug įdomiau vietines įžymybes apžiūrinėti.

k: koks maistas barcelonoje?
a: tradicinis viduržemio jūros maistas, spėju. ragavau paella su visokias moliuskais, kalmarais ir krevetėm - visai nieko. užeigos aktyviai kviečia užeiti pavalgyti žvejodamos praeivius gatvėje. nemažai kavinių, kurių meniu dominuoja tokia kategorija kaip tapas, tačiau aš taip ir nesupratau kas ten per dalykas yra.
 
k: kas iš viso vyksta barcelonoje?
a: pagrindiniai dalykai (kuriuos pavyko užmatyti) vykstantys barselonoje yra vaikščiojimas las ramblas, senamiesčio architektūros apžiūrinėjimas, ekskursijos po gaudi objektus, drybsojimas pliaže, įvairiausių dalykų stumdymas pliaže - alus, kola, čipsai, kokosai, masažai, dekiai, hašišas - ir taip bent jau kas minutę tau vieną iš jų pasiūlo (arba kombinaciją), akinių nuo saulės ir moteriškų rankinių stumdymas pasiklojus ant paklodžių gatvėje, kad tik pajutus kažkokį pavojų galima būti žaibiškai pasišalinti, bilietų į barcelonos futbolo varžybas perpardavinėjimas (panašiai kaip pliaže - kas antras-trečias žmogus pro kurį praeini šalia stadiono tau sako 'tickets', daugybė suvenyrų parduotuvėlių ir įkyrūs (gal tiesiog aktyvus) pardavėjai, daug motociklų, na iš šiaip ten visko daug - be abejo ir turistų.

k: ar ryanair on-line checkinas galioja kaip priority boardingas?
a: kaip jau iš karto shiny ir pasufleravo - ne, on-line checkinas negalioja kaip priority.

k: kur tiksliai yra tos patogesnės vietos lėktuve, kurios suteikiamos mokantiems anglų kalbą?
a: jau per patį pirmąjį skrydį iš kauno pavyko užvaldyti tas daugiau vietos kojoms turinčias vietas! kas keisčiausia, kad lietuviai vengė į jas sėstis, nes kai mes nenorėdami jau dvidešimt minučių prieš lėktuvui atskrendant jau stovėti išsirikiavusioje eilėje laukti to lėktuvo, atsitojome tik pačioj pabaigoj jos, tai įlipus į lėktuvą, tos specialios vietos buvo bene vienintelės dar turinčios dvi laisvas vietas, visai kitaip nei skrendant į barceloną - ten nebuvo tokio keleivių antplūdžio ir į lėktuvą patekom su pirmosiomis dešimtimis keleivių - tai jau visos 12 tų emergency exit seats buvo užimtos.

k: ar užteks ištvermės 3 ankstyvo ryto skrydžiams iš 4?
a: manau, kad užteko. nors kartais lengva tikrai nebuvo. išbandžiau kaip miegasi oro uoste tiesiog ant grindų.

šiek tiek pykčiarz:


naujasis kauno oro uosto terminalas. didžiulis patobulinimas nuo praeito karto kai skridau iš daugmaž garažo.


ceremonija sulaukusi didelio susidomėjimo. visi stovėjo ir žiūrėjo vieni į kitus.


arc de triomf


kolumbas.


vaizdas pro viešbučio langą.


žvakutės bažnyčiose hi-tech elektroninės - įmeti dešimt eurocentų ir uždegi vieną iš šviesos diodų. tik įmetus jis dar pamirksi, kad žinotum kuris tavo.


katalonai taip pat kovoja su krize.


futbolas barcelonoje žaidžiamas ant grunto.


kalnai ten labai statūs. kaip ten jų mašinos sugeba išsilaikyti nenuslydusios?


cerveza beer man in action (tas su kuprine).


lenkai.


abbey road perėja pilna turistų, kuriems nemotais net atriedantys double-decker'iai.


londono santechnikų rūmai?


leadenhall market. pirmasis mano matytas shopping centras, kuris tikrai patiko. žinoma, perpildyti kabakai kostiumuočių pirmą valandą, darbo dieną, besimėgaujantys alumi valdo. 

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (4)

 1. super reportažas! o del GPS klausei stiuardų prieš įjungdamas? šiaip žinoma, kodėl neturėtų veikt, kai pagalvoji, vistiek dar esi žemiau nei palydovai (: bet šiaip cool.

  dar labai patiko diodines žvakutės ((: environmentaly friendly?

  beje kaip aš suprantu "tapas" tai yra daug skirtingų vieno kasnio užkandžių, pvz visokios ten marinuotos alyvuogės, koks nors kumpio gabaliukas persmeigtas su riekele daržovės, ir tt ir panašiai.

  nepamiršk atnaujint savo 'kelionių žemėlapio' (:

 2. dėl GPS neklausiau, tiesiog palaukdavau kol užgesdavo saugos diržų ženklas (nu maždaug kol pakils kelis km į orą) ir išjungdavau kai jau leistis ruošdavosi. tik vieną kartą stiuardesė paprašė išjungti kai leidomės anksčiau. nes juk gps'as nieko netransliuoja, na bet naudoja baterijų energiją kaip ir aipodas, pvz.

  žvakutės-diodai - tai tikrai cutting-edge.
  dar neįdėjau nuotraukų kur ten jų katedros viduje (šoniniai priestatai kokie) auga palmės, ganosi žąsys, plaukioja žuvys. nice.

  kelionės žemėlapio atnaujinimas - check!

 3. na as tik del to sudvejojau, kad su palydovais kazkokiais signalais tai kalbasi kad rastu kur yra (:

 4. vat būtent, kad nesikalba, o tik klausosi ką palydovai sako :) po to tik susiskaičiuoja kur yra.

Rašyti komentarą