BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

apdeitai. nuotraukos. montparnasse.

žiūriu sunkiai man čia sekasi su kelionės į paryžių aprašymais, tai nors pasidalinsiu keliomis nuotraukomis. gal net po vieną kas įrašą.

beje, užtat visai gerai sekasi mano futbolo komandai - šiandien vėl laimėjom ir dabar užimam antrą vietą savo divizione!

grįžtant prie nuotraukų - kadangi ne visos išgyveno iki kelionės galo, todėl negaliu pasidalinti įspūdžiais iš luvro ar nuo eifelio bokšto viršaus. taigi, pradėsiu nuo žavaus rajono montparnasse, kuriame smagiai laiką leido henry milleris. deja, kabakai jau nebe tokie, kur jis tūsindavosi, bet gyvenimas ten verda ne ką mažiau. tikriausiai.kitą kartą - kapinės père-lachaise.

pataisymas: apsiskaičiavau aš su tom nuotraukom - per daug sumažinau. dabar didesnės. dėl nuotykių - gal vėliau pavyks pasidalinti išsamiau.

Rodyk draugams

Komentarai (7)

 1. Blondie:

  (+1) Grožis. Tik dėk didesnes nuotraukas;)

 2. kapines! can't wait! ((:
  o kodel ne visos nuotraukos isgyveno?
  ir siaip, daugiau nuotykiu prashom (: hukerz pykciarz

 3. pirmosios nuotraukos neišgyveno nes per daug uoliai buvo tyrinėti fotoaparato meniu įrašai ir ką jie daro nuspaudus 'yes' :P

 4. aha, dabar daug geriau atrodo nuotraukos (:
  lauksiu irasho apie tuos keistus dviracius

 5. tie dviračiai visai nėra keisti - čia paryžiaus 'oranžinių dviračių' analogos, kuris veikia. reikia turėti banko kortelę ir gali važinėtis. dažnas ten naudojasi tuo.
  gaila, bet pačiam kažkaip neužteko laiko išbandyti.

 6. stokholme irgi panasiu maciau, kur su kortele atsirakini. bet prancuziski daug labiau shiny (:

 7. tu teisi, jie tikrai shiny! ir jų daug!

Rašyti komentarą