BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

žemuogių pievelė 2 ir ugnis, žinoma.

ačiū mėnulio vaikui už nuorodą, kur yra stebukliga pieva - mums pavyko ją surasti, ir štai koks rezultatas:

and now, for something completely different:                 (no, not the penguins!)

ką veikti su 70% alkoholio savyje turinčiu žaliu skysčiu, kuris buvo parsivežtas iš čekijos prieš n-metų, nes tipo krūtas gėrimas ir lietuvoje jo nepardavinėja (bent tuo metu)? vienintelis bandymas vartoti pagal paskirtį - suprask, gerti - baigėsi fiasko su stikliuko išpylimu į krūmus.

atsakymas šiandien buvo surastas - padegti tą šamarliaką panaudojant marginaliai naudingą šūduką - ugnies skeltuvą!

bet šiais laikais eikvoti energiją just for the sake of fun nėra socialiai atsakinga (skirasi CO2, planeta šyla, right), todėl liepsnai buvo suteikta užduotis pašildyti medžiotojų dešreles.

tas žalias skystis tikrai nežadina apetito...

tas žalias skystis tikrai nežadina apetito...

nors kažko ypatingo nesitikėjau - bet dešrelės buvo valgomos! great success! puota akiai ir pilvui! tik va to žalio skysčio liko dar gana daug…

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (3)

  1. Oho, net nemaniau, kad taip tiksliai nupasakojau. Ten netoliese ir avietynai yra :) O dešrelės tai atrodo labai… juodos. Gerai, kad pasiteisino. Galėsit dar daug išsikepti…

  2. juodos, bo tamsu ten. šiaip tikrai neapsvilo daugiau nei pvz kepant ant laužo, gal net mažiau, nes alkoholio liepsna labai švari yra ir nufotkinti ją nėra taip lengva. aš tik nerimavau ar neprisigers to skysčio į dešrelių vidų, bet valgant to tikrai nepastebėjau.
    aviečių neradom, nežinojom, kad tokių turi būti.

  3. Absentas (pranc. absinthe) – stiprus (60-80%), daug eterinių aliejų (1-20%) turintis alkoholinis gėrimas, pasižymintis savo žalia spalva, anyžių prieskoniu bei karčiu skoniu. Dėl savo išskirtinės spalvos, o ypač dėl balkšvai-žalsvo švytėjimo, gėrimui susimaišius su vandeniu, bei haliucinogeninio poveikio, absentas prancūzų literatūroje kartais vadinamas La Fe Verte - “Žalioji fėja”.

    Plačiau: http://osokinas.com/absentas-pranc-absinthe-pasidaryk-pats/

Rašyti komentarą