BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

savaitgalis.

šis savaitgalis buvo kupinas įvykių: šeštadienį pasisekė nuvykti į marijampolę pažiūrėti lietuvos rinktinės, kuri, deja, pralaimėjo. užtat pavyko nusipirkti naująjį lietuvos futbolo federacijos šaliką, kuris tikrai gražiausias iš visų buvusių variantų.

pakeliui į marijampolę teko dar užsukti ir į aukštadvarį, bet ne alkoholio atsargų papildyti, kaip tai darė nemažai pravažiuojančių futbolo gerbėjų, o sudalyvauti vestuvių ceremonijoje bažnyčioje. paprastai šioje įstaigoje paveikslai dažniausiai būna niūrūs ar net gąsdinantys, tačiau šis tikrai paliko gerą įspūdį:

jėzus - vyno mėgėjas.

grįžtant iš marijampolės, nusukus iš pagrindinio kelio į žvyrkelį, buvo užmatyti du gyvosios gamtos atstovai - kiškiai. nuotraukų padaryti nepavyko, nes jie skuodžia beveik mašinos greičiu. įspūdinga! ypač kai tik įjungus ilgąsias šviesas iš tamsos išnyra kiškis!

vakar pačiam teko žaisti sekmadienio futbolo lygoje ir net su didesniu pasisekimu nei lietuvos rinktinei - fk herbas laimėjo 2-1 prieš fk katastrofa ir patapo vienvaldžiais d1 diviziono lyderiais.

herbas - numeris vienas!

pats žaidimas vyko pelkėje, kurioje prie abiejų vartų buvo po didelį ežerą. batai buvo pilni vandens, o parkritus iš karto pasunkėdavai pora kilogramų. purvo buvo tiek, kad vienas komandos draugas buvo priverstas skalbti savo maikę per pertrauką baloje. nuotraukų, deja, nėra.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (8)

 1. yeah, herbas numeris vienas, woohoo! ((: sveikinu!

  man patinka tokie mish mash irashai kur visko po biski (: ir kishkiai ir vestuves, super.

 2. dar liko ketverios rungtynės, tačiau herbas nugalės!
  tai kad toks mish-mash savaitgalis ir buvo :) kur kiškiai being the highpoint, žinoma.

 3. redapples, o tau eina prisijungt prie blog’o ir rasyt naujus irasus? nes as kai prisiloginu tai man ismeta kazkoki langa kur praso patvirtint tel nr is kurio atlikau mokejima uz profesionalia versija (?!) ir toliau niekur negaliu papult. gi reik apie islandija parasyt… sudas kazkoks

 4. viskas kaip veikia. aš tik šiaip nerašau kol kas nieko.
  gal blogas.lt kažkaip pagalvojo, kad tu buvai užsisakius pro versiją? reikia kreiptis į juos, kad baigtų malti, nes taip įdomu ką apie islandiją parašytum!

 5. toks ispudis kad kazkas man padovanojo profesionalia versija ((: nesuprantu kame reikalas. gal labai idomiai rasau ir cia prizas kazkoks? tai galetu bent atsakyt

  krc ivedziau savo lietuviska tel nr to telefono kuris ijungtas du menesius per metus ir galejau prisijungt. dabar ten kur sablonu pasirinkimas galiu matyt visus profesionalams skirtus, woosh.

 6. Bet tai tų gyvunėlių pastaraisiais metais visur priviso. Žmonės kalba, kad kaimuose stirnos ateina prie langų pasivaikščioti, lapės iš kiemų išneša vištas, o vieną tokią snapę mačiau laukiančią 35 autobuso… Anksčiau taip nebūdavo.

  O dėl futbolo sveikinu. Pasitaškymas purve vyko ne šiaip sau :)

 7. bembi, anksčiau tiesiog negyvenai miške ;)

 8. Che, o dabar tik savaitgaliais… :P

Rašyti komentarą