BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

saksonijos šveicarija.

praėjus tikrai nemažai laiko (daugiau nei mėnesis, berods) bet vis dėlto reikia gi aprašyti apie tokį nuostabų gamtos kampelį kaip saksonijos šveicarija.

nors nusigauti į šį turistų rojų nebuvo sudėtinga, tačiau vistiek buvo sėkmingai pasikonsultuota su vietiniais, kurie pateikė patarimų kas yra verčiausia dėmesio. gavus įvairių to krašto žemėlapių buvo išsiaiškinta, kad maudynėms tinkami ežerai, kurių tose vietose ir taip nėra gausu, yra pagrinde okupuoti nudistų. vokiečiai mėgsta nudizmą.

atvykus į bastėją šauniais vingiuotais keliukais palei elbės/labės krantą atsivėrė puikūs vaizdai:

pasižvalgius į apylinkes iš aukšto, buvo leistasi žemyn pasivaikščioti miško takeliais. ir kaip įdomu buvo! o smagiausia dalis, žinoma, tai lipti atgal į viršų nesuskaičiuojama galybe laiptelių tarp švediškųjų skylių apie 200 vertikalių metrų aukštyn.

einant takais buvo mėginta filmuoti, tačiau mano kamera jau visai pradėjo pjauti grybą ir iš vaizdelio daro skaitmeninę mišrainę. gaila.

žygio bastėjos apylinkėmis maršrutas.

patarimas: jei kas bandys kartoti žemėlapyje pavaizduotą maršrutą, patariame jį įveikti prieš laikrodžio rodyklę (tokia kryptimi judėjome ir mes), nes visi ekskursijos dalyviai sutarė, kad kopti tais laiptais tarp uolų yra žymiai smagiau nei nuo jų leistis.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (4)

  1. Mėnulio vaikas >> Gražūs vaizdeliai… Kažkokius panašius uolagūbrius matėme apie šimtas kilometrų nuo Prahos.

    Tai kad šitie uolagūbriai maždaug tiek ir yra atitolę nuo prahos. be to, čia, tikriausiai, ne vienintelė vieta su panašiais geodeziniais dariniais tam regione.

  2. wow, awesome uolos (:

  3. Na taip, bet jie, kaip supratau, Vik., o mūsieji buvo Čekijos teritorijoje…

  4. Donata:

    Buvau čia :D na iš tikro, tais laipteliais kopti kažkaip buvo visiškai nesudėtinga. Nuostabūs vaizdai, bet kas turi aukščio baimę, tai nelabai patartina :D

Rašyti komentarą