BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

oasis koncertas. mental.

šiaip jau nemažai laiko nuo oasis koncerto berlyne praėjo, bet tik dabar prisiruošiau ką nors parašyti apie tai.
pirmiausiai apie koncertą:
apsiforminę oasis maikėmis kantriai laukėme koncerto pradžios po truputį ragaudami overpriceintą alų. dar gi vokiška mada už viską pinigus imti, tai už plastikinį bokalą reikėjo 1 € užstatą mokėti.


oasis maikės!

liaudies į koncertą prisirinko tikrai nemažai, bet mums vistiek pavyko nusibrauti pakankamai arti scenos.
apšildanti grupė - twisted wheel - grojo punk-rock’ą ar kažką panašaus. didžiąją jų pasirodymo dalį mane kamavo klausimas - kokia gi jie kalba dainuoja.

išėjus oasis visi tiesiog pašėlo. pradėjus groti, minia taip įsisiūbavo, kad šokinėti net nereikėjo stengtis. mental.

nesupratau kas pas vokiečius per mada mėtyti tuos vieno euro vertės plastikinius bokalus su neišgertu alumi ant scenos, bet what the hell, it’s just rock’n'roll, i guess.

šiek tiek foto:
pati kelionė iš vilniaus į berlyną nusisekė visai gerai, nors ir gan varginančiai. buvo pasirinktas pirmasis variantas kaip važiuoti per lenkiją pasiūlytas google ir, manau, jis visiškai pasiteisino. rekomenduoju ir kitiems rinktis tokį maršrutą važiuojant per lenkiją į vokietiją: vilnius - lazdijai - augustów - grajewo - łomża - ostrołęka - rożan - pułtusk - serock - nowy dwór mazowiecki - wyszogród - sochaczew - łowicz - stryków - autostrada a2 iki vokietijos sienos. tiesa, ta autostrada baigiasi likus kone 100 km iki sienos ir nors kelio danga gan nebloga toj likusioj atkarpoj, bet eismas tikrai per intensyvus paprastam dvipusio eismo keliui. tokių kelių sutikti neteko.
gal kam ši informacija bus naudinga. bent jau aš prieš kelionę tokios info ieškojau, bet deja, nelabai radau.

lieka tik vienas klausimas - į kokį koncertą bus kita kelionė?

Rodyk draugams

Komentarai (3)

  1. uuu, taip sakant 'laukine tesinio!' ((:

    beje, Svedijoj irgi kaikuriuose toosuose reik sumoket uz bokala plastmasini. bet ne uzstata - tiesiog antra karta kai eisi alaus tai i ta pati ipils. ir siaip, gali i sekanti toosa neshtis nuosava, nebereiks pirkt ((: is dalies gal ir yra prasmes, dunno.

    nuotraukos fainos, beje (: ne taip lengva mental koncerte visiems siubuojant dar kazka ir nupyshkint, respekts!

  2. ne, nu nuosavą bokalą neštis į kabaką tai kažkoks marazmas jau :)

    dėl nuotraukų tai respektas turėtų būti skirtas bendrakeleiviui, kuris tuo reikalu užsiiminėjo. aš tik šiaip šėlau ir tiek :)

  3. ne i kabaka, i studentu tusa universiteto patalpose (:

Rašyti komentarą