BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

oasis. berlynas. daug vairavimo.

tęsiu kelionių organizavimą į roko grupių koncertus užsienyje. prieš pusantrų metų sėkmingai pavyko nusigauti į čekiją ir pamatyti the rolling stones, na o šį kartą - oasis ir jų pasirodymas vokietijos sostinėje.
likus tik šiek tiek daugiau nei savaitei iki koncerto jau viskas kaip ir suorganizuota ir sutarta - mašina užpildyta, bilietai nupirkti, dėl nakvynės susitarta, atostogų diena paimta.
liko tik bemaž vienintelis dalykas, kuris mane neramina - tai kokiu maršrutu važiuoti per lenkiją. google maps ir tom tom gps navigatorius siųlo beveik tokį patį maršrutą, kurio pagrindinė mintis yra ta, kad reikia taikyti į automagistralę vedančią link berlyno, kuri šiuo metu jau pastatyta net iki lodzės.

tačiau šis maršrutas nors ir keliomis minutėmis trumpesnis (pagal google), tačiau už šį defaultinį variantą yra net 50 km trumpesnis maršrutas pasirinkus varšuvą aplenkti iš šiek tiek atokiau:

dabar ir nežinau ką pasirinkti - ar greitesnį defaultinį google variantą ar bandyti sutaupyti keliasdešimt kilometrų.
gps'as tai iš viso siūlo važiuoti tiesiai per varšuvą, net nebandant jos išvengti.
o apsispręsti iš anksto tikrai reikia, nes po to nespėsi pasirinkti į kairę ar dešinę važiuoti ir tiesiai į pusnį įvairuosi. įdomu koks oras bus kitą savaitgalį?
taigi, jei kas turi patirties važinėjant per lenkiją į vokietiją, prašau patarkite kokį maršrutą būtų geriausia pasirinkti.

Rodyk draugams

Komentarai (5)

 1. as tai rinkciausi didesnius kelius, nors ir biski didesnis atstumas. nes gpsas ne visada pagalvoja kad per koki shunkeli nera labai smagu vaziuot (:

  keep on blogging! yeah!

 2. tai kad būtent gps'as labiausiai ir laikosi pačių didžiausių kelių :)
  aišku, galima ten pasirinkti ir 'trumpiausio kelio' režimą. bet tada jau tikrai po krūmus tektų plaukioti :)

 3. na, nezinau, mes kai su gps'u ziurejom kaip greiciausiai nuvaziuot i sodyba, tai pasiule trumpiausia marsruta, neatsizvelgiant i kelius.. tai ten visokie shunkeliai per mishkus ir klonius. gerai kad tik paziurejom, nevaziavom ((: zodziu, you never know

 4. Vygantas:

  Ziurint kuriuo metu tektu per Varsuva vaziuoti, nes siaip nera ko bijoti to "Varsuvos centro", nes greitis ten ribojamas iki 80 :) Varai vos ne kaip musu "magistralese".

  Nuo Varsuvos iki Lodzes bus neipatingai keliukas, pavasari vaziuojant i Hanoveri teko tarp siu miestu pastoveti apie 1,5 valandos, nes buvo keliu remontai. Dabar turetu buti jau suremontuoti.

  Nuo Lodzes iki Frankfurto (Oder) eisit skrisdami, nes autostrada be to mokama. Po to jau "unlimited speed" iki Berlyno :)

 5. ačiū už patarimą, Vygantai.
  manau, reikės važiuoti per varšuvą, nors ir daugiau kilometrų gaunasi, bet geriau nei nežinomais šunkeliais važiuoti.
  žinau dėl to 80 km/h apribojimo per varšuvą - važiuoji 120 ir tai atsiliekinėji nuo viso srauto :) čia taip bent jau į čekiją keliaujant buvo.

Rašyti komentarą