BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

naujas telefonas ir google maps.

kadangi prieš keletą dienų man atiteko nebenaudojamas nokia e60 telefonas, pradėjau teikti jam prioritetą prieš savo turėtą sony ericsson w800i dėl to, kad pirmasis palaiko 3G (UMTS) ryšio sistemą, kurią šiuo metu labai stipriai plėtoja mano pasirinktas mobilaus ryšio operatorius.
Kaip žinia naudojantis UMTS technologija galima pasiekti didesnę duomenų perdavimo spartą nei per GPRS. jau nekalbant apie tai, kad mano w800i net apie EDGE neturi supratimo.
pasinaudojus kažkokiu per google rastu spartos nustatymo testu mobiliakams išmatavau 314 kbps siunčiant 400 kB failą. neblogai.
netrukus pradėjus domėtis telefono galimybėmis ir siųstis įvairią programinę įrangą labai nudžiugino google maps programa, kuri šiame telefone sugeba apytiksliai nurodyti telefono buvimo vietą štai taip:

žinoma, po to sekė tolesni tyrinėjimai kaip gi šitas dalykas veikia. kiek kol kas suprantu, tai tas mėlynas taškas tiesiog rodo bazinės stoties, prie kurios yra prisiregistravęs telefonas, padėtį, nes judant tas taškas nekeičia savo vietos, kaip tai būtų GPS atveju. taip pat tiriant šios programos galimybes važiuojant pirmo maršruto troleibusu ir įnirtingai spaudinėjant mygtuką ‘atnaujinti’ pavyko atsidurti alabamoje :D

well, show me the way to the next whiskey bar…

Rodyk draugams

Komentarai (2)

  1. yay, naujas įrašas! geriau vėliau negu niekada, ne? ((:

    Gal tu pats to nežinodamas, išradai momentinę teleportaciją?

  2. yay, pagaliau ir komentaras!
    nežinau, bet tokie gliukai kartojasi - šį kartą ne amerikoj, o estijoj trumpam atsidūręs buvau :)

Rašyti komentarą