BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

nauja manija - šūdukai.

tuo tarpu kai kiti išsivysto maniją žygiams, aš užsiimu įvairių (tikėtina) naudingų šūdukų pirkimu:


1. dėklas gps’ui (čia jis kaip ir ne prie ko, nes gautas nemokamai, bet gulėjo ant lovos tuo metu)
2. ugnies skeltuvas. gražiai žybsi. užkurta laužų iki šiol: 0
3. apyrankė nuo uodų. kažkokių kvapnių medžiagų pagrindu, kurios nepatinka kraujasiurbėms uodų patelėms. negaliu kol kas patvirtinti ar nors kiek veikia, nes naudota kartų iki šiol: 0
4. kompasas su termometru. nifty!

manau, kad gresia dar vieno šūduko įsigijimas - specialaus erkių ištraukiklio. nes šiandien ryte jau reikėjo vieną parazitą ištraukinėti, tai užtruko kol buvo surastas kažkoks pincetas ir, žinoma, betraukiant erkės galva liko manyje. kol kas. nežinau ar su tuo ištraukikliu rezultatas būtų kitoks, bet tai juk specialus prietaisas - neva naudingas šūdukas! pavojingas dalykas geocachinimas vingio parke. gerai, kad esu skiepytas nuo erkinio encefalito. beje, trečiasis skiepas buvo kaip tik praėjusį penktadienį. traukia erkes tie skiepai, ar kaip?

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (4)

  1. ((: nereali kolekcija.. ypač patiko panaudojimo statistika. you go, red_apples! tau tada turetu labai patikt http://www.smartstuff.se puslapis - pas juos begalybe naudingu arba labai protingu shuduku kuriuos panaudosi gal karta gyvenime. bet smart!

    beje kiek girdejau tai vingio parke labai pavojingos erkes, galima pasigaut koki sh, atsargiau (:

  2. jo, geras puslapis, reikės ištyrinėti :)

    o dėl erkių š, tai būna du - nuo vieno skiepytas esu, o kitas (nuo kurio profilaktikos nėra, išskyrus neiti į vingio parką, žinoma) su labai ilgu inkubaciniu periodu, na ir tipo išgydoma nesunkiai tuo metu.
    bet kokiu atveju aš manau, kad didžiausia tikimybė yra gauti švarią erkę.

  3. o cia jau paredaguotas CSS? o kuris cia sablonas?

  4. jo, paredaguotas. bet neypatingai. tą oranžinę spalvą įkišau, dar šiek tiek pašlifavau kai ką. originalus šablonas tai ‘Devart 1.0.1′ - ten kur su steve jobs pavyzdyje yra. šitas kažkaip patogesnis nei anksčiau buvęs. nors dėl spalvų dar galima pagalvoti.

Rašyti komentarą